Депутатський склад

Депутатами Грунської сільської ради восьмого скликання обрані:

1 округ:

1.Боровський Олександр Михайлович, 02.10.1967р.н., громадянин України, освіта середня, позапартійний, слюсар ВАТ «Сумигаз», с.Шабалтаєво, висунутий партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

2.Кудлай Олексій Григорович. 11.02.1967 р.н., громадянин України, освіта середня,  член ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, с.В’язове, висунутий партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

3.Москаленко Іван Валентинович. 29.04.1967 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, начальник ВОМС Грунської сільської ради,с.В’язове, самовисування.

2 округ:

4. Дерев’янко Наталія Миколаївна. 15.09.1976 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, головний спеціаліст з ЖКГ Грунської сільської ради, с.Гнилиця,  висунута Політичною партією «Слуга народу».

5. Івах Сергій Миколайович. 26.03.1977 р.н., ., громадянин України, освіта вища, позапартійний, пасічник ТОВ «Перше травня», с.Гнилиця, висунутий Політичною партією «Слуга народу».

3 округ:

6. Полтавець Петро Вікторович. 19.02.1987 р.н., громадянин України, освіта професійно-технічна, позапартійний, оператор Качанівського ГПЗ ПАТ «Укрнафта», с.Грунь, висунутий Політичною партією «За майбутнє».

7. Перерва Михайло Олександрович. 08.01.1957 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер, с.Грунь,  висунутий партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

8. Зубченко Інна Вікторівна. 11.11.1981 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, вчитель Грунської ЗОШ I-III ступенів, с.Грунь, висунута Політичною партією «Слуга народу».

9.Хоменко Ярослав Олександрович. 18.10.1991 р.н., громадянин України, освіта середня, позапартійний, охоронець ПАТ «Укрнафта», с.Грунь, висунутий Політичною партією «За майбутнє».

4 округ:

10. Кир’ян Віктор Миколайович. 15.05.1980 р.н., громадянин України, освіта професійно-технічна, позапартійний, директор ФГ «Кир'ян», с.Грунь, висунутий Політичною партією «За майбутнє».

11.Тунік Світлана Миколаївна. 02.01.1979 р.н., громадянин України, освіта професійно-технічна, позапартійна, завідувач КЗТЦСО, с.Грунь,  висунута Політичною партією «За майбутнє».

12.Солошенко Олег Миколайович. 23.06.1984 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, священник, настоятель УПЦ, с.Грунь, самовисування.

13.Козій Лариса Сергіївна. 19.01.1983 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, директор «Інклюзивно-ресурсного  центру» Грунської сільської ради, с.Грунь, висунута Політичною партією «Слуга народу».

5 округ:

14.Міняйло Олександр Михайлович. 29.04.1972 р.н., громадянин України, освіта вища незакінчена, позапартійний, механік ПП «Перепека», с.Куземин, самовисування.

15.Довгий Олександр Васильович. 18.06.1973 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, лісоруб СТОВ «Скіф», с.Куземин, висунутий організацією Радикальної партії Олега Ляшка.

16. Кравченко Олександр Григорович. 26.10.1980 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, позапартійний, машиніст НГВУ «ОхтиркаНафтогаз», с.Куземин, самовисування.

6 округ:

17. Гончаренко Віктор Якович. 29.10.1966 р.н., громадянин України, освіта середня, позапартійний, голова ФГ, с.Куземин, самовисування.

18.Корнієнко Катерина Іванівна. 21.02.1950 р.н., громадянка України, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, пенсіонер, с.Куземин, висунутий організацією Радикальної партії Олега Ляшка.

19. Угрімова Ольга Михайлівна. 13.01.1970 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійна, вчитель Куземинської ЗОШI-IIIступенів, с.Куземин, висунута партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

7 округ:

20.Рогальський Олександр Володимирович. 04.10.1981 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, бригадир ТОВ «В’язівське +», с.Бідани, самовисування.

21.Капуста Юрій Олександрович.14.03.1992 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, директор ФГ «КапустаАГРО», с.Рибальське, висунутий Політичною партією «Слуга народу».

22.Івах Вячеслав Миколайович. 02.07.1988 р.н., громадянин України, освіта середня загальна, позапартійний, фізична особа підприємець, с.Рибальське, висунутий Політичною партією «Слуга народу».