1 сесія 17.11.2020

Дата: 15.01.2021 14:55

1. Про повноваження депутатів Грунської сільської ради восьмого скликання.

2. Про повноваження сільського голови Грунської сільської ради.

3. Про обрання секретаря Грунської сільської ради.

4. Про  умови оплату праці Грунського сільського голови Зосимова В.П.

5. Про затвердження Положення про постійні комісії Грунської сільської ради VIIІ скликання.

6. Про утворення постійних комісій  Грунської сільської ради восьмого скликання.

7. Про затвердження структури та чисельності апарату Грунської сільської  ради та її виконавчих органів.

8. Про затвердження Положення про старосту Грунської сільської ради.

9. Про затвердження старост Грунської сільської ради .

10. Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій на старост   Грунської сільської ради .

11. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на секретаря сільської ради.

12. Про покладання обов’язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану

13. Про виконавчий комітет Грунської сільської ради восьмого скликання

14. Про внесення змін до рішення Грунської сільської ради  сьомого скликання від 24.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

15. Про безоплатну передачу Екскаватора – навантажувача БАМ-2014Ц на базі трактора МТЗ-82,1 на баланс  КП «Партнер» Грунської сільської ради.

16. Про надання одноразової матеріальної допомоги особі, яка уклала перший контракт для проходження військової служби в Збройних Силах України гр. Шукаловичу В’ячеславу Петровичу

17. Про надання матеріальної допомоги на лікування жителю с. Рибальське гр. Шевченку Володимиру Миколайовичу.