Режим карантину прийом громадян  тимчасово призупинено!

Дата: 19.03.2021 10:05

У зв'язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян  тимчасово призупинено!

Фото без опису

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян. Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено  карантин з 12 березня 2020 року. На період карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

Прийом громадян тимчасово призупинено. На час скасування прийомів громадян у приміщенні Грунської сільської ради  буде розміщена скринька «Для звернень громадян».

Також ви можете направити звернення до Грунської сільської ради за поштовою адресою: площа ім.. Остапа Вишні,3 , село Грунь тел. (05446) 91-2-82 або, не виходячи з дому, залишити звернення у телефонному режимі чи направити лист на офіційну електронну адресу: grunska.gromada.org.ua/elektronne-zvernennya-17-02-58-12-01-2021/

У відділі роботи із зверненнями громадян  виконавчого аппарату Грунської сільської ради  у робочий час ви можете отримати консультацію у телефонному режимі:

тел. (05446) 91-2-82

Ми працюємо з Пн по Чт з 08-00 до 17-15, у Пт з 8-00 до 16-00. Обідня перерва з 12-00 до 13-00