СКЛИКАЄТЬСЯ ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ ГРУНСЬКОЇ СІЛЬСЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.02.2022 09:07

Завантажити

Відповідно до пункту 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Грунської сільської ради восьмого скликання:

1. Скликати     шістнадцяту сесію сільської ради восьмого скликання.

Пленарне засідання шістнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання провести  25 лютого 2022 року о 13.00 годині в  актовому залі приміщення  Відділу освіти, молоді та спорту Грунської сільської ради  .

2. На розгляд  шістнадцятої сесії сільської ради винести питання:

1) про внесення змін до рішення  чотирнадцятої сесії восьмого скликання від 24.12.2021 року « Про бюджет Грунської територіальної громади на 2022 рік».

2) про  затвердження Звіту про виконання  бюджету Грунської сільської територіальної громади за 2021 рік.

3) про продовження договору оренди   земельної ділянки з розташованим на ній  водним об’єктом в с. Гнилиця.

4) про   продовження договору оренди  земельних ділянок , що перебуваютьу користуванні «Сумиобленерго».

5) про звіт комунального підприємства « Партнер» Грунської сільської ради  про роботу за 2021 рік.;

6) про   надання матеріальної допомоги.

7) земельні питання.