Про оприлюднення проектів регуляторних актів щодо місцевих податків і зборів на 2024 рік

Дата: 12.05.2023 08:32

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів, проектів рішень Грунської сільської ради та аналізу регуляторного впливу:

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державноїрегуляторноїполітики у сферігосподарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичнихосіб, їх об’єднань оприлюднюються проєкти рішень та аналіз регуляторного впливу:

Розробник: виконавчий комітет Грунської сільської ради.

Проекти спрямовані на встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; земельного податку; ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування та ставок туристичного збору в межах, визначених Податковим кодексом України.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до виконавчого комітету Грунської сільської ради за адресою: площа ім. О.Вишні, буд. 3, с. ГруньОхтирського району Сумської області, 42733, тел.(05446) 9-12-82 або на електронну адресу: silrada-groun42733@ukr.net