Про скликання позачергової двадцять дев’ятої сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 22.08.2023 11:03

Фото без опису

Про скликання  позачергової двадцять  дев’ятої сесії  сільської ради восьмого скликання

1.Скликати    позачергову   двадцять дев’яту сесію сільської ради восьмого скликання.

Пленарне засідання позачергової  двадцять дев’ятої сесії сільської ради восьмого скликання провести 23 серпня 2023 року о 12.00 годині  в  приміщенні Грунської сільської ради.

2. На розгляд     двадцять дев’ятої сесії сільської ради винести питання:

1) про внесення змін до рішення двадцять   першої сесії  восьмого скликання  Грунської сільської ради від 22.12.2022 «Про бюджет Грунської сільської територіальної  громади на 2023 рік»;

2)  про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Грунської сільської ради на 2023 рік.

3)  про   надання дозволу на продовження дії договору оренди земельної ділянки від 10.11.2010 року з розташованим на ній водним об’єктом за межами с. Гнилиця Охтирського району Сумської області.

4) про надання матеріальної допомоги на лікування;