Дата: 21.08.2024 08:12

Основне завдання Держпраці - сприяти безпечності та прозорості бізнесу: консультувати, інформувати та допомагати  дотримуватись законодавства усіма учасниками трудових відносин.

Держпраці консультує роботодавців з будь яких питань, пов’язаних із роботою, зокрема щодо прийняття та звільнення працівників з роботи, переведення на іншу роботу, зміни робочого місця чи заробітної плати; надомної чи дистанційної роботи, тривалості робочого часу, режиму роботи, відпусток, вихідних, заробітної плати, відряджень,  лікарняних, шкідливих умов праці, медичних оглядів тощо.

Інформаційний ресурс, де розміщена корисна інформація для роботодавців

Перемістили бізнес в більш безпечне місце? Як швидко відновити господарську діяльність в іншій місцевості або в інших умовах? Отримайте професійну інформаційну підтримку спеціалістів

Не знаєте як правильно оформити документи? Виникають питання як вчинити в тій чи іншій ситуації? Потрібні дозвільні документи? Відповіді на найпоширеніші запитання законодавства про працю знайдете за посиланням:

Як організувати безпечну роботу в умовах війни? Як подбати про безпеку та здоров’я працівників на роботі? Рекомендації: як організувати безпечну роботу

Які дії роботодавця при прийнятті на роботу працівників? Як упевнитися в тому, що Ви робите все правильно? Дізнайтеся основні правила оформлення працівників на роботу.

В умовах війни знизилася продуктивність праці? Працівники часто хворіють? Війна – це випробування для нашої психологічної стійкості. Дізнайтеся, що таке психосоціальна підтримка на робочому місці

Не знайшли відповіді на запитання, що Вас турбує? Є вихід. Сервіс онлайн

консультування «інтерактивни